Reklama

Według informatora GTA VI będzie jedyną grą Rockstara na tę generację konsol

​Informator podzielił się swoją wiedzą i twierdzi, iż GTA 6, to jedyny tytuł, który będzie miał swoją premierę na PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

To zarazem dobra i zła informacja. Dobra, bo w końcu można wierzyć w to, że GTA 6 faktycznie powstaje i od jej premiery dzieli nas kilka lat. Zła, bo wszyscy, którzy liczyli na Bully 2, muszą obejść się smakiem. Sam Rockstar jednak milczy. Do tej pory - a minęło już zbyt dużo czasu od premiery Grand Theft Auto V - nie otrzymaliśmy nawet najmniejszego oficjalnego komunikatu w sprawie nowej części tej popularnej serii.

Co i rusz pojawiają się za to plotki i domysły. Ostatnie sugerowały, że GTA 6 jest w tak opłakanym stanie, że można zapomnieć o jakichkolwiek informacjach na jej temat. Tego, co planuje Rockstar, nie wie tak naprawdę nikt. Inny przeciek sugerował nawet 2025, jako rok premiery Grand Theft Auto VI. Informacja o tym, że GTA 6 jest jedyną grą, jaką planuje wydać studio w tej generacji konsol, pokrywa się z innym przeciekiem, podanym przez AccountNGT. Z tweeta mogliśmy się dowiedzieć, że Rockstar nie planuje innych premier.

Reklama

Czy Rockstar pracuje nad Bully 2?

Zawsze jest jednak szansa, że informatorzy nie mają pełnej wiedzy i studio w zaciszu własnych biur przygotowuje projekty, o których nikt nie ma zielonego pojęcia. Tu znowu można odnieść się do przecieków - tym razem na temat Bully 2. Według niektórych prace nad tym tytułem zostały jednak wznowione, a to oznaczałoby aż dwie gry w tej generacji konsol.

Warto jednak wziąć pod uwagę, że Red Dead Redemption 2 również było jedyną zupełnie nową grą Rockstara, wydaną na PlayStation 4 i Xbox One. Nie liczymy oczywiście remasterów. Jeśli GTA 6 ma swoim rozmachem przebić wszystko, co do tej pory stworzyło studio, to nikogo nie zdziwi, jeśli nową cześć otrzymamy w połowie generacji i będziemy się przy niej bawić przez kolejne 10 lat. Rockstar już wie jak to zrobić.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy