Reklama

We. The Revolution zmierza na konsole

​We. The Revolution, osadzona w krwawych czasach Rewolucji Francuskiej gra polskiego studia Polyslash, okazała się jedną z głośniejszych premier rodzimej branży gier niezależnych w ostatnim czasie. Po udanej premierze na PC gra ukaże się w wersji na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch 25 czerwca 2019. Posiadacze Switcha mogą już nabyć grę w pre-orderze.

We. The Revolution zadebiutowało 21 marca na PC. Zespół tworzący grę pracował w ostatnich miesiącach nad przeniesieniem tytułu na konsole obecnej generacji skupiając się w szczególności na sterowaniu kontrolerami.

W We. The Revolution gracz wciela się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, wydaje wyroki w sprawie zwykłych mieszkańców miasta, rewolucjonistów i arystokracji. Musi jednak uważać, by samemu nie stać się wrogiem rewolucji - złe decyzje mogą go kosztować, dosłownie, głowę. Fabuła gry nie ogranicza się jednak tylko do sal sądowych, w tle toczonych rozpraw główny bohater prowadzi życie rodzinne, a także bierze udział w skomplikowanej politycznej grze.

Reklama

We. The Revolution dostępne jest na PC/Mac/Linux w serwisach STEAM, GOG, Humble Bundle oraz innych platformach cyfrowej dystrybucji. Gra zadebiutuje również na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch 25 czerwca 2019 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy