Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wcześniejsza wizyta w Boliwii - Ghost Recon: Wildlands otrzymało interaktywną mapę

Firma Ubisoft udostępniła interaktywną wersję mapy Boliwii, którą graczom przyjdzie zwiedzić w Ghost Recon: Wildlands. Nie tylko można podejrzeć różne miejsca w wirtualnym świecie, ale i zgarnąć parę bonusów.

Całość działaniem przypomina stworzoną przez Google usługę StreetView - po wybraniu odpowiedniego miejsca, na ekranie wyświetla się animowany podgląd. Można zobaczyć co dzieje się aktualnie w wybranej lokacji. Obraz pochodzi z lokalnych kamer.

Reklama

Twórcy pokusili się jednak o urozmaicenie zwiedzania wirtualnej Boliwii prostymi wyzwaniami. Poszczególne zadania polegają na zbieraniu danych wywiadowczych dla oddziału Duchów poprzez klikanie myszą na wskazane cele.

Wykonanie wszystkich misji zostanie nagrodzone. Gracze mogą liczyć na dodatkową liczbę punktów doświadczenia przy rozpoczęciu rozgrywki w pełnej wersji Ghost Recon: Wildlands oraz cztery specjalne odznaki. Mapa dostępna jest pod TYM adresem.

Warto wspomnieć, że jutro na PC, Xbox One i PlayStation 4 rozpoczną się otwarte testy gry, które potrwają do 27 lutego. Już teraz można jednak zacząć pobierać stosowne pliki, niezbędne do uruchomienia produkcji.

Pełna wersja Ghost Recon: Wildlands ukaże się 7 marca. Poniżej można obejrzeć zwiastun interaktywnej mapy:

Dowiedz się więcej na temat: Ghost Recon: Wildlands

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje