Watch Dogs za darmo na PC

​Świetna informacja dla tych, którzy kochają otrzymywać prezenty! Ubisoft udostępnił całkowicie za darmo grę Watch Dogs.

Akcja rozpoczyna się już dziś (7 listopada) od godziny 14. Darmowe egzemplarze nie są ograniczone ilościowo i każdy posiadacz konta Uplay może dodać pierwszą część Watch Dogs do swojej biblioteki.

Jeśli ktoś jeszcze nie zarejestrował się na tej platformie, to może to zrobić w każdej chwili nie tracąc okazji na zdobycie prezentu. Cała akcja potrwać ma do 13 listopada, czyli przyszłego poniedziałku, więc wszyscy chętni dostają dość sporo czasu, by z niej skorzystać. Trzeba jednak wspomnieć, że promocja dotyczy jedynie egzemplarzy pecetowych, co oznacza, że posiadacze konsol będą musieli obejść się smakiem.

Reklama

Watch Dogs to gra akcji, która została wydana przez Ubisoft w maju 2014 roku. Gracze wcielali się w niej w Aidena Pearce’a, byłego przestępcy zaznajomionego w hakowaniu systemów komputerowych. Jego talenty pozwalają mu na kradzież danych, uzyskiwanie informacji czy wpływanie na infrastrukturę Chicago, w którym rozgrywa się akcja. Aby usprawnić działanie miasta, zostało ono podpięte do Centralnego Systemu Operacyjnego, co pomaga koordynować urządzenia elektroniczne, ale jednocześnie daje Aidenowi olbrzymie możliwości.

Mimo oparcia rozrywki o hakowanie, główny bohater mógł radzić sobie z przeciwnikami również na bardziej konwencjonalne sposoby, nie wyłączając broni większego kalibru. Dodatkowo, poza kampanią fabularną, dzieło Ubisoftu oferowało także interesujące tryby multiplayer.

JFK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Watch Dogs
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy