Watch_Dogs: Nowy materiał z nadchodzącego dodatku

Watch_Dogs w dalszym ciągu bije rekordy popularności na świecie. Nie dziwi zatem, że Ubisoft rozważa wydanie kontynuacji już w przyszłym roku.

Zanim to jednak nastąpi, na rynku pojawi się pierwszy fabularny dodatek o nazwie Bad Blood. Do sieci wyciekł właśnie najnowszy materiał z rozgrywki, prezentujący kilka zmian względem podstawowej wersji.

Tym razem wcielimy się w hakera o ksywie T-Bone, który pojawił się już w pełnej wersji gry. Na zaprezentowanym materiale możemy zobaczyć początek pierwszej misji - w sumie będzie ich w dodatku dziesięć.

Nowością jest wprowadzenie zupełnie nowego systemu misji pobocznych, które nastawione są przede wszystkim na tryb kooperacji (do obejrzenia również w materiale poniżej). Nie zabraknie nowych broni, przedmiotów i naturalnie hakowania.

Watch_Dogs: Bad Blood zadebiutuje na rynku 23 września dla osób z Przepustką Sezonową na wszystkie platformy, które doczekały się podstawowej wersji gry. Pozostali gracze będą musieli poczekać dodatkowo tydzień, a dokładnie do 30 września bieżącego roku.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy