Reklama

Watch Dogs Legion zadziała w 60 FPS na PS5 i XBX

​Ubisoft pracuje nad aktualizacją gry, która zwiększy liczbę klatek na sekundę na konsolach nowej generacji.

Już wkrótce Watch Dogs Legion na PlayStation 5 i Xboksach Series X/S może zacząć działać w 60 klatkach na sekundę. O planach związanych z next-genową aktualizacją poinformowali producent Lathie Lathieeshe Thillainathan oraz dyrektor działu online JP Cambiottim podczas sesji AMA. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie zostanie ona udostępniona.

Przedstawiciele Ubisoftu nie powiedzieli też, jak dokładnie będzie działać tryb zwiększonej wydajności. Jednak można się spodziewać, że pojawi się w formie dodatkowej opcji widocznej w ustawieniach. Aby osiągnąć płynność animacji na poziomie 60 klatek na sekundę, twórcy prawdopodobnie ograniczą lub wyłączą całkowicie dostępny w grze ray tracing.

Reklama

Watch Dogs Legion został dostosowany do konsol nowej generacji zaraz po ich premierze. Jednak upgrade ograniczył się do podwyższenia rozdzielczości oraz włączenia obsługi ray tracingu.

Wielu graczy narzekało na to, że rozgrywka toczy się dalej w 30 klatkach na sekundę. W przeciwieństwie do innej produkcji Ubisoftu - Assassin's Creed: Valhalla - która od początku działa na next-genach w 60 FPS (w trybie wydajności).

Podniesioną liczbę klatek na sekundę docenią z pewnością przede wszystkim gracze, którzy zaangażowali się w zabawę w dodanym niedawno w Watch Dogs Legion module sieciowym. Płynniejsza animacja będzie nie tylko cieszyć oko, ale również poprawi komfort rozgrywki czy responsywność sterowania.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Watch Dogs Legion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy