Reklama

Watch Dogs: Legion z błędem przegrzewającym Xboxa One X

​Dziś premiera gry Watch Dogs: Legion, ale jeśli zamierzacie ogrywać najnowszą produkcję AAA z otwartym światem od Ubisoftu na konsoli Xbox One X, to nie mamy dla Was najlepszych wieści.

Okazuje się bowiem, że trzecia odsłona serii Watch Dogs wydana została z poważnym błędem, który sprawia, że użytkownicy konsoli Xbox One X nie mogą zrobić progresu w kampanii Legion. Na szczęście producent zdaje sobie już sprawę z tej przypadłości i szykuje rozwiązanie, które udostępnione ma być jeszcze w tym tygodniu.

Problem zdaje się pojawiać ok. 6-8 godziny rozgrywki w kampanii fabularnej (w trakcie misji, która o ironio nazwana została 404). Gra podobno zawiesza się w konkretnym punkcie i konsola wyświetla komunikat ostrzegający przed wyłączeniem ze względu na zabezpieczenie przed przegrzaniem. Wielu recenzentów tego doświadczyło podczas testowania gry przed premierą, a teraz donoszą o tym również pierwsi gracze, którzy zakupili ten tytuł. Co ciekawe, Xbox One X jest rekomendowaną platformą dla recenzentów.

Reklama

Co więcej, problem ten w ogóle nie występuje na innych platformach, choć w sieci pojawiają się doniesienia o innych, pomniejszych bugach na PS4 Pro. Ubisoft obecnie pracuje w pocie czoła nad łatką, która według ich obietnic zostanie udostępniona już jutro, 30 października. 

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje Watch Dogs: Legion i średnia ocen w serwisie Metacritic dla tej produkcji wynosi 77% dla platformy Xbox One. Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z bardzo solidnym tytułem, choć trudno mówić tu o zachwytach. 

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy