Reklama

Watch Dogs: Legion i Anno 1800 przetestujecie w ten weekend całkowicie za darmo

​Macie wolny weekend i nie wiecie, w co zagrać? Ubisoft wypełni wam wolne chwile dzięki możliwości bezpłatnego zagrania w Watch Dogs: Legion i Anno 1800.

Ubisoft organizuje specjalne wydarzenie, w ramach którego będziemy mogli za darmo pograć w Watch Dogs: Legion i Anno 1800. W tym celu należy zalogować się na platformę Ubisoft Connect, przypisać wymienione gry do konta i do 5 września cieszyć się z nieodpłatnej zabawy w Watch Dogs: Legion oraz do 6 września w przypadku Anno 1800. Pierwszy tytuł będzie dostępny od jutra na PC, PlayStation 4 oraz PS5, z kolei w drugiego zagramy już teraz, lecz wyłącznie na komputerach.

Niestety na tej liście brakuje Xboxów i nie wiemy, dlaczego nie zostały one uwzględnione, prawdopodobnie nie biorą udziału w tej akcji. Co ważne możliwe jest już pobieranie plików gier na dysk, dzięki czemu odpalimy je kiedy tylko wystartuje darmowy weekend bez zbędnego tracenia czasu. Docenią to szczególnie użytkownicy ze słabszym łączem internetowym. Warto wspomnieć, że obie produkcje dostały nowe dodatki więc to powinno zachęcić tym bardziej do ich sprawdzenia.

Reklama

Watch Dogs: Legion zadebiutował 20 października 2020 roku i stanowi trzecią odsłonę przygód hakerów, ale w przeciwieństwie do dwóch pierwszych, tutaj nie mamy typowo zdefiniowanego, głównego bohatera i możemy kierować dosłownie dowolną postacią niezależną. Tytuł posiada szereg usprawnień technicznych m.in. ray tracing i DLSS.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy