Reklama

Watch Dogs kolejną darmową grą w Epic Games Store

​Produkcja Ubisoftu trafi na platformę Epic Games Store już w przyszłym tygodniu. Nie jest to jedyna propozycja, którą gracze będą mogli za darmo przypisać do swoich kont.

Watch Dogs jest kolejną darmową grą, która pojawi się w Epic Games Store w dniach od 19 do 26 marca. Warto wspomnieć, że tytuł Ubisoftu był w przeszłości dostępny bezpłatnie na autorskiej platformie francuskiego wydawcy, ale mimo tego jest to idealna okazja dla tych graczy, którzy chcieli, a nie mieli okazji zapoznać się ze wspomnianą produkcją.

Watch Dogs zadebiutował w maju 2014 roku i oferuje otwarty świat, w którym wcielamy się w rolę hakera oraz byłego przestępcy Aidena Pearce'a mającego niezwykłą zdolność łamania wszelkiego rodzaju systemowych zabezpieczeń i powodowaniu w związku z tym rozmaitych szkód. Kontrola wszelkich elementów odbywa się za pomocą smartfona wyposażonego w system ctOS.

Reklama

W przeciwieństwie do drugiej odsłony serii jedynka charakteryzuje się dość ciężkim oraz ponurym klimatem, w którym wyraźnie brakuje kolorowej otoczki znanej z San Francisco. Drugą propozycją również dostępną do odblokowania The Stanley Parable stanowiącą według autora swego rodzaju eksperyment narracyjny. Jest to ponadto rozszerzenie wydanego przed laty bezpłatnego moda opracowanego przez ten sam zespół Galactic Cafe. Zamiast elementów znanych z typowych gier przygodowych takich jak zagadki logiczne, rozgrywka czy przeciwnicy zdecydowano się na skupieniu na opowiadanej historii, w której kierujemy losami tytułowego bohatera będącego pracownikiem wielkiej korporacji.

Do naszych zadań należy wykonywanie widocznych na ekranie komputera poleceń, jednak te pewnego razu przestają przychodzić, przez co postać jest zmuszona opuścić biuro i rozpocząć podróż po budynku. Fabuła odgrywa więc tutaj kluczową, a jej poziom doceniło wielu graczy. Od wczoraj do konta Epic Games Store możemy przypisać dwie produkcje: Anodyne 2: Return to Dust oraz A Short Tike. Pierwsza reprezentuje gatunek action RPG i skupia się m.in. na eksploracji dostępnego terenu, który przemierzamy np. z wykorzystaniem samochodu bądź pieszo.

A Short Tike to gra przygodowa stworzona przez Adama Robinsona. Wcielamy się w rolę ptaka Claire przebywającą na wakacjach, która postanawia wspiąć się na szczyt dostępnej w parku krajobrazowym góry zwanej Jastrzębim Szczytem. Całość ukazano z rzutu izometrycznego, z kolei naszą rolą jest konsekwentne wspinanie się po górze.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje