Reklama

Wasteland 3 z pierwszym zwiastunem i zbiórką funduszy

​Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, studio inXile Entertainment uruchomiło zbiórkę pieniędzy na rzecz zapowiedzianego w ubiegłym tygodniu Wasteland 3. W związku ze startem akcji, developerzy opublikowali też pierwszy zwiastun produkcji, wygenerowany na silniku gry.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej części cyklu, twórcy poprosili o pomoc internautów. Wczoraj na platformie Fig rozpoczęli akcję gromadzenia funduszy na Wasteland 3. Autorzy chcą zebrać co najmniej 2,75 miliona dolarów.

Nie ulega wątpliwości, że developerom uda się zgromadzić całą kwotę. W chwili pisania newsa na koncie projektu znajduje się już 2,17 mln dolarów, natomiast do końca zbiórki pozostało jeszcze 27 dni.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że osoby, które wpłacą co najmniej tysiąc dolarów, otrzymają prawo do procentu zysków ze sprzedaży pełnej wersji gry. Tyle tylko, że opcja ta dostępna będzie tylko do momentu zgromadzenia 2,25 miliona dolarów. Należy się więc spieszyć. Dorzucić się możecie pod TYM adresem.

Reklama

Z okazji rozpoczęcia akcji, twórcy opublikowali pierwszy zwiastun Wasteland 3. W stworzonym na silniku gry filmie pokazano pewną śnieżną lokację, zmodyfikowany system dialogów oraz krótką strzelaninę. Nie są to jednak raczej ujęcia z właściwej rozgrywki, a raczej prezentacja, przedstawiająca, jak produkcja ma ostatecznie wyglądać.

Akcja trzeciej części serii osadzona będzie w amerykańskim stanie Kolorado, w którym panuje tak zwana "nuklearna zima". Wcielimy się w jedynego ocalałego członka Team November - jednego z oddziałów Rangersów. Podczas zabawy staniemy przed zadaniem odbudowania jednostki.

Data premiery Wasteland 3 nie jest na razie znana, choć produkcja ukaże się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej możecie obejrzeć wspomniany wyżej zwiastun:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje