Reklama

Wasteland 2: Przybliżona data premiery

Nareszcie - wycieczka po postapokaliptycznym świecie coraz bliżej. Studio inXile Entertainment ujawniło przybliżoną datę premiery Wasteland 2.

W najnowszym wpisie opublikowanym na kickstarterowym profilu Wasteland 2, Brian Fargo, szef studia inXile Entertainment, poinformował, że gra ukaże się pod koniec sierpnia. Na razie konkretnej daty premiery nie podano, ale przynajmniej wiadomo już, kiedy powinniśmy spodziewać się pełnej wersji produkcji.

Fargo zaznacza przy tym, że przed jego developerami jest jeszcze sporo pracy - twórcy skupią się teraz na szlifowaniu gry i balansowaniu jej poszczególnych elementów. I choć wszystkie zaplanowane przez nich "ficzery" zostały już dodane do produkcji, ich lista może jeszcze ulec zmianie.

Reklama

Poza tym inXile Entertainment zająć się musi jeszcze lokalizowaniem Wasteland 2 na różne wersje językowe. Nad poszczególnymi edycjami pracują gracze - to właśnie im twórcy zlecili przetłumaczenie gry, a proces ten nadzorowany jest przez developerów, którzy będą udzielali fanom wskazówek oraz odpowiadali na zadawane przez nich pytania.

Oczywiście wolontariusze zostaną nagrodzeni - każdy, kto przetłumaczy chociażby 250 linijek tekstu, dostanie za darmo kopię produkcji wraz z dostępem do trwającej bety. O ile ich wersja zostanie zaakceptowana przez resztę społeczności i twórców.

Na razie testerzy mogą sprawdzić udostępnioną, dużą aktualizację bety Wasteland 2. Wraz z nią dodano ostatnią dużą lokację umiejscowioną w Arizonie, to oznacza, że w grze znalazły się już wszystkie poziomy z tego regionu składające się na około połowę całej produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy