Warszawski mural z God of War ożyje już dziś

​Od kilku dni warszawiacy udający się w okolice Wisły mogą oglądać mural z motywem z gry God of War na kamienicy przy ul. Tamka 36. To jednak nie koniec atrakcji związanych z tym ogromnym malowidłem.

Już w najbliższy czwartek i piątek (12 i 13 kwietnia) za sprawą mistycznej, nordyckiej magii mural ożyje. Specjalnie na tę okazję przygotowaną animację w technice mappingu 3D będzie można oglądać na ścianie kamienicy od godziny 19:30 do północy. Czas trwania jednego pokazu to ok. 5 min.

Najnowsza część God of War opowiada historię Kratosa, który po zemszczeniu się na bogach Olimpu zamieszkał w pełnym niebezpieczeństw świecie nordyckich bóstw, gdzie próbuje wychować syna Atreusa i zmierzyć się ze swoim mrocznym dziedzictwem. Gra charakteryzować się będzie angażującą historią, widowiskowymi walkami oraz bogatym światem inspirowanym nordycką mitologią.

Reklama

God of War w pełnej polskiej wersji językowej ukaże się wyłącznie na PlayStation 4 w piątek, 20 kwietnia. W roli głównej gracze usłyszą Artura Dziurmana.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: God of War
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy