Reklama

Warhammer Vermintide 2 również na konsolach

​Zapowiedziano, iż kontynuacja gry Warhammer: The End Times - Vermintide ukaże się nie tylko na komputerach osobistych, ale również na konsolach.

Informacją tą podzieliło się studio Fatshark, odpowiedzialne za projektowanie tytułu. Twórcy potwierdzili tym samym spekulacje graczy, iż produkcja poza PC znajdzie się także na PS4 i Xbox One.

Ponadto ukazało się kolejne ważne ogłoszenie. Mianowicie, gracze będą mogli wziąć udział w testach beta, które ruszą w marcu lub kwietniu przyszłego roku. Już teraz jednak można się do nich zapisać na oficjalnej stronie gry.

Warhammer Vermintide 2, to gra akcji osadzona w słynnym uniwersum Warhammera, w którym świat spaczony został przez Bogów Chaosu. Gracze wcielą się w niej w bohaterów, którzy stawią czoła złu w mieście Helmgart, a od ich powodzenia zależeć będzie los całego imperium.

Reklama

Rozgrywka opiera się przede wszystkim na trybie kooperacji, w którym współpracować może do czterech graczy. Do wyboru będą mieli łącznie 5 postaci - krasnoluda, skrytobójczynię, łowcę głów, maga oraz rycerza. Każda z nich dysponować będzie odmiennymi umiejętnościami, a także innymi ścieżkami rozwoju.

Choć brak póki co wyznaczonej daty premiery, to gra jest już dostępna do kupienia w formie pre-orderu.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy