Reklama

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr opóźnione

Znane między innymi z serii The Incredible Adventures of Van Helsing studio NeoCore Games ujawniło, że postanowiło opóźnić premierę swojego najnowszego projektu, a więc Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr.

Jak poinformowali we wpisie opublikowanym na platformie Steam odpowiedzialni za produkcję developerzy, gra ujrzy światło dzienne 5 czerwca na PC, Xbox One i PS4. Początkowo miała ukazać się 11 maja, co oznacza, że przesunięcie nie jest zbyt duże.

Twórcy wyjaśniają, że plany wydawnicze zmieniono ze względu na problemy techniczne, które niespodziewanie wykryto w konsolowych wersjach projektu. Są na tyle poważne, że nie udałoby się usunąć trudności przed zakładanym terminem premiery. Autorom zależy by tytuł pojawił się jednocześnie na wszystkich platformach sprzętowych, więc podjęli decyzję o opóźnieniu debiutu.

Reklama

NeoCore Games jednocześnie oznajmiło, że 24 maja udostępni kolejną aktualizację wczesnej edycji gry w wydaniu PC, które przy okazji zostanie doszlifowane. Nie przedstawiono jednak żadnych szczegółów na temat przygotowywanej łatki - nie wiadomo więc, jakie elementy wprowadzi.

Powstająca od ponad trzech lat produkcja jest nastawionym na akcję RPG-iem, który przedstawi wydarzenia w rzucie izometrycznym. Niczym w poprzednich tytułach developerów, nie zabraknie walk z szeregiem przeciwników.

Akcję osadzono w uniwersum Warhammera 40,000. Gracze trafią do systemu gwiezdnego Caligari o otwartej konstrukcji. Podczas zabawy swobodnie zwiedzą poszczególne regiony układu, w skład którego wejdzie wiele różnorodnych planet.

Na każdym z globów nie zabraknie misji do wykonania. Część gra wygeneruje losowo, ale autorzy zaznaczają, że misje nie będą powtarzalne. Podkreślają, że opracowali system, który składa obszary z wcześniej przygotowanych elementów.

Oczywiście nie do wszystkich lokacji i planet użytkownicy uzyskają od razu dostęp. Część odblokuje się po dotarciu do odpowiedniego fragmentu kampanii fabularnej, a inne dopiero, gdy pozostali uczestnicy zabawy zrealizują określone wyzwania.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy