Warframe z nowym rozszerzeniem

​Developerzy ze studia Digital Extremes udostępnili kolejny bezpłatny dodatek do sieciowej strzelanki Warframe. Pakiet przynosi ze sobą nową misję fabularną, wrogów oraz uzbrojenie.

Najważniejszym elementem DLC zatytułowanego Wojna wewnętrzna jest zadanie stanowiące kontynuację wydarzeń przedstawionych w rozszerzeniu Drugi sen. Gracze trafiają do fortecy Królowej Grineer, starając się stawić czoła wrogowi zagrażającemu wszystkim Tenno. Twórcy podkreślają, że misja została przygotowana "z kinowym rozmachem".

To oczywiście nie wszystko - w dodatku znalazły się też nowy typ przeciwników. Wśród wrogów pojawili się ciężkozbrojni Strażnicy Kuva. Oponentom towarzyszą często atakujące szybko istoty, które pełnią rolę królewskich błaznów.

Reklama

Nie zabrakło też kolejnych typów broni. Dostępny arsenał poszerzył się o przydatną zarówno w walce na dystans, jak i wręcz parę pistoletów Twin Rogga, muszkiet Zarr oraz przeznaczoną do starć w zwarciu laskę Kesheg.

Twórcy wprowadzili też nowy rodzaj misji - Assault. Zadaniem graczy jest przedostanie się do ukrytej w pasie asteroid bazy wroga i powstrzymanie przeciwników przed atakiem. Pojawiły się również dodatkowe elementy personalizacji - zbroje oraz skórki dla postaci i statków.

Warframe to nastawiona na zabawę sieciową strzelanka, oparta na modelu F2P. To oznacza, że grać można za darmo, ale w produkcji nie zabrakło opcjonalnych mikropłatności. Gra dostępna jest na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Rozszerzenie Wojna wewnętrzna na razie wydano tylko na komputerach osobistych. Posiadacze konsol na swoją wersję muszą poczekać kilka tygodni. Wprowadzone w DLC nowości prezentuje poniższy zwiastun:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Warframe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy