Reklama

Warcraft III: Premiera nowego patcha?

Wygląda na to, że Blizzard nie tylko robi świetne i dopracowane produkcje, ale nie zaprzestaje ich wspierać nawet po upływie kilkunastu lat!

Czyżby nadchodziło zmartwychwstanie wszystkich największych klasyków Blizzarda? Firma w filmie skierowanym na chiński rynek potwierdziła właśnie, że 15 marca czeka nas nowa łatka do trzeciego Warcrafta!

Pisaliśmy już o aktualizacji do Diablo 2 - Na 5 (!) lat od ostatniego patcha i na 16 (!!) lat po premierze staruszek Diablo 2 doczekał się ostatnio aktualizacji, oznaczonej numerkiem 1.14a, która przystosowuje tytuł do funkcjonowania na nowych systemach operacyjnych (tj. Windows 7/8.1/10, a także do rodziny OS X). Nic spektakularnego, fakt, ale - jeśli wierzyć Blizzardowi - łatka jest zaledwie zwiastunem nadchodzących zmian.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie: "Rozpoczęliśmy prace nad poprawą naszego systemu wykrywania oszustw i przeciwdziałania hackom. Jest jeszcze trochę do zrobienia, ale każdego dnia wprowadzamy poprawki. Diablo II wciąż skupia dużą społeczność (...). Nasza podróż zaczyna się od przystosowania Diablo II do nowoczesnych systemów, ale wcale się tu nie kończy. Do zobaczenia w Sanktuarium, poszukiwacze przygód".

Co to właściwie oznacza? Ciężko wyrokować. Być może korekty balansu, być może odświeżenie oprawy graficznej, być może dodanie nowych funkcji czy lokacji. Z kolei teraz najwyraźniej przyszedł czas na trzeciego Warcrafta.

Film ten skierowany jest na chiński rynek i z początku mówi tylko o wydanych już aktualizacjach związanych z ichnimi platformami cyfrowymi, lecz na koniec zrzucona jest prawdziwa bomba - we wtorek na całym świecie ma jednocześnie zostać wydana nowa łatka do gry (szczegóły są jeszcze nieznane), która ma być tylko "pierwszym krokiem" nowej, długiej podróży.

Czyżby trzeci Warcraft miał z przytupem wrócić na multiplayerowe salony?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy