Reklama

Warcraft Adventures: Lord of the Clans - wyciek grywalnej wersji

Na ten moment wielu miłośników marki Warcraft czekało od 18 lat. Warto było?

Grywalna jak w "można pobrać i uruchomić nawet jeśli masz Windowsa 10"! Oczywiście jest parę kruczków. Największy jest taki, że to przygodówka. Jeśli czujesz awersję, to poszukaj gameplaya na YouTube, bo grę zaczyna się w celi, więc nawet sobie świata nie pozwiedzasz, dopóki się nie uwolnisz.

Ponieważ gra nie miała oficjalnej premiery, ta wersja nie jest finalną. Co oznacza, że w przerywnikach filmowych brak muzyki i kwestii mówionych, a niektórych w ogóle nie ma. Do tego gra powstawała w czasach, gdy nie było Windowsa 7, 8 ani 10. By ją uruchomić trzeba włączyć tryb zgodności z wcześniejszymi Windowsami. Wystarczy Windows XP. W Windowsie XP i wcześniejszych tego problemu oczywiście nie ma.

Reklama

Gra wyciekła na niszowym forum i stoi za tym Rosjanin. Wewnątrz archiwum są też rosyjskojęzyczne dokumenty. To oczywiście jeszcze niczego nie przesądza, ale jak to w przypadku dziwnych źródeł bywa:

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie załapiesz żadnego wirusa ani trojana, nie pobieraj jej ani nie uruchamiaj.

I jeszcze jedno: tylko bardzo naiwna osoba może mieć pewność, że ściąganie i uruchamianie gry z linka podanego na forum Scrolls of Lore jest całkowicie legalne. Więc jeśli nie możesz się powstrzymać, to przynajmniej  sam jej nie udostępniaj.

A jeśli przygodówek nie lubisz lub nie lubisz niejednoznacznych prawnie sytuacji, zamiast grać, można zobaczyć jak gra ktoś inny. Na przykład tu:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje