War Mongrels na nowym gameplayu i w wyjątkowym wydaniu

War Mongrels to gra w wykonaniu polskiego dewelopera Destructive Creations, nazywana często "polskim Commandos". Jej premiera została zaplanowana na wrzesień. Na początek kupimy ją wyłącznie w wersji na PC, także w wydaniu cyfrowym, ale autorzy przygotowują także konwersje na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Studio Destructive Creations planuje wyprodukować 1944 kopie limitowanej edycji gry War Mongrels. Otrzymają je ci gracze, którzy złożą zamówienia przedpremierowe. Oczywiście pod warunkiem, że zrobią to odpowiednio szybko.

Destructive Creations - które jest nie tylko producentem, ale i wydawcą War Mongrels - zaprezentowało specjalną, limitowaną edycję gry dla pierwszych 1944 osób, które złożą zamówienie przedpremierowe. Można to zrobić na stworzonej specjalnie z myślą o tej akcji stronie [1944.warmongrels.com]. Jeśli zdecydujemy się na preorder, tuż po premierze otrzymamy następujący zestaw:

Reklama
  • klucz do gry,
  • koszulka z logo gry,
  • personalizowany kubek z podstawką przypominającą drut kolczasty,
  • betonowy organizer na biurko w kształcie czołgu,
  • metalowy plakat,
  • magnes z logo studia Destructive Creations,
  • nieśmiertelnik.

Za całość trzeba zapłacić 199 euro, czyli blisko 900 złotych. To niemało, ale zarówno zawartość, jak i jakość wykonania (oceniana na podstawie zdjęć i filmów), robią niemałe wrażenie. Poszczególne elementy pakietu można zobaczyć na tym filmie:

Z kolei wrażenia na temat War Mongrels można wyrabiać sobie na podstawie opublikowanych do tej pory screenów i materiałów wideo. Destructive Creations opublikowało właśnie 13-minutowy fragment zabawy, pochodzący z nieco dalszej części gry. Oglądamy w nim w akcji Niemca imieniem Manfred, który rusza do walki po tym, jak zobaczył, do czego zdolny jest reżim Hitlera (to postać inspirowana Manfredem Zankerem). Swoje siły łączy z Leadem, członkiem Cichociemnych, elitarnej grupy spadochroniarzy.

Jak widać, w War Mongrels otwarta walka będzie ostatecznością i przez większość czasu będziemy przekradać się za plecami nazistów oraz kombinować, jak dotrzeć do celu, wykorzystując skąpe wyposażenie. Często przydadzą się, np. do odwrócenia uwagi przeciwników, najbardziej błahe przedmioty, takie jak... paczka papierosów. Jednak w grze wykorzystamy także karabiny - zwykłe czy snajperskie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: War Mongrels
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy