Reklama

War Mongrels - Facebook usuwa najnowszy zwiastun polskiej gry

​Studio Destructive Creations wypuściło nowy zwiastun War Mongrels. Według algorytmów Facebooka jest tak kontrowersyjny, że użytkownicy portalu nie powinni go oglądać.

War Mongrels to gra nazywana "polskim Commandos". Przeniesiemy się w niej do okresu drugiej wojny światowej, by prowadzić działania dywersyjne z udziałem Polaków, Żydów, a także byłych żołnierzy Wehramachtu. Większość czasu spędzimy na cichym działaniu za plecami strażników, ale czekają nas też otwarte strzelaniny. Autorzy chcą ukazać z bliska dramat, który rozgrywał się podczas największego konfliktu w dziejach, z dużym naciskiem na psychologiczny aspekt i przeżycia partyzantów czy ofiar nazistów.

W sieci zadebiutował kolejny zwiastun produkcji gliwickiego Destructive Creations, koncentrujący się na dwóch bohaterach - Ewaldzie oraz Lukasie. Co ciekawe, według algorytmów Facebooka materiał okazał się do tego stopnia kontrowersyjny, że usunięto go bez żadnego ostrzeżenia. Możecie go jednak zobaczyć w dalszym ciągu na portalu YouTube:

Reklama

Twórcy nie omieszkali skomentować decyzji Facebooka:

War Mongrels ukaże się 19 października w wersji na PC. W przyszłości mają powstać także konwersje na konsole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5, ale póki co nie wiadomo, kiedy mogą się ukazać. Na platformie Epic Games za wydanie pecetowe zapłacimy obecnie 127,20 zł. To promocyjna cena, bo standardowo gra będzie kosztować 159,00 zł.

Wcześniej gracze mogli zamawiać także limitowaną edycję, zawierającą: klucz do gry, koszulka z logo gry, personalizowany kubek z podstawką przypominającą drut kolczasty, betonowy organizer na biurko w formie czołgu, metalowy plakat, magnes z logo studia Destructive Creations oraz nieśmiertelnik. Jednak to specjalne wydanie było mocno limitowane. Destructive Creations przygotowało jedynie 1944 egzemplarze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje