Reklama

W Uncharted: The Lost Legacy zabraknie Nathana Drake’a

​Studio Naughty Dog ujawnili kilka informacji na temat powstającego Uncharted: The Lost Legacy - samodzielnego rozszerzenia do czwartej odsłony cyklu. Okazuje się, że w dodatku zabraknie głównego bohatera serii.

Odpowiedzialni za powstanie projektu developerzy w rozmowie z oficjalnym blogiem PlayStation ujawnili, że nie powinniśmy spodziewać się widoku Nathana Drake’a. Postać nie pojawi się nawet na chwilę.

Akcję rozszerzenia osadzono rok po wydarzeniach z czwartej odsłony cyklu. Wcielimy się w znaną z drugiej oraz trzeciej części Chloe, która udaje do Indii, gdzie próbuje odnaleźć artefakt zwany kłem Gansy.

Bohaterka podejmie współpracę z Nadine - szefową najemników, z którą zmierzył się Nathan Drake w Uncharted 4: Kres Złodzieja. Kobiety muszą postarać się jednak ubiec jednego z lokalnych wojskowych - niejakiego Asava - który także chce zdobyć skarb.

Reklama

Uncharted: The Lost Legacy ukaże się na PlayStation 4, a także mocniejszym modelu konsoli o nazwie Pro. Data premiery dodatku nie jest znana, choć niewykluczone, że rozszerzenie ukaże się jeszcze w tym roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy