W tym tygodniu Rockstar zaprezentuje nowe materiały z Red Dead Redemption 2

​O Red Dead Redemption 2 - kontynuacji osadzonej na Dzikim Zachodzie produkcji od studia Rockstar - od dłuższego czasu było cicho. Twórcy ujawnili jednak, że jeszcze w tym tygodniu zaprezentują nowe materiały poświęcone projektowi.

Na swoim koncie w serwisie Facebook odpowiedzialni za grę developerzy opublikowali grafikę, która pod względem wizualnym nawiązuje do tytułu z kowbojami. Ilustracja przedstawia datę 28 września oraz godzinę 17:00 czasu polskiego.

Zapewne wówczas autorzy opublikują nowe materiały dotyczące produkcji. Szczegółów na razie brak, ale najprawdopodobniej dostaniemy nowy zwiastun lub dłuższy fragment rozgrywki. Nie można też wykluczyć, że twórcy podadzą dokładną datę premiery.

Reklama

Plany związane z prezentacją czegokolwiek związanego z projektem nie są jednak wielkim zaskoczeniem. Przedstawiciele Rockstara już jakiś czas temu obiecywali, że podzielą się większą ilością informacji na temat gry latem. Co prawda, mamy już jesień, więc terminu nie udało się dotrzymać, ale poślizg jest stosunkowo niewielki.

Red Dead Redemption 2 początkowo miało zadebiutować jeszcze w tym roku. Twórcy oznajmili jednak, że potrzebują dodatkowego czasu na dopracowanie produkcji i postanowili przesunąć premierę na przyszły.

Tytuł zmierza na konsole Xbox One i PlayStation 4. Na razie brak informacji na temat ewentualnego wydania gry na PC, ale nie można wykluczyć, że w przyszłości zawita również na komputery osobiste.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy