Reklama

W tym roku na T-Mobile Warsaw Games Week 2017 / LifeTube Video Fest pojedziesz taksówką za darmo

​Wielkie święto rozrywki już za niecały miesiąc. Jeśli zastanawiasz się jak dotrzeć do warszawskiego EXPO XXI, to mamy dobre wieści. Wspólnie z mytaxi dojedziesz na miejsce za darmo, a do domu wrócisz za pół ceny.

Aby skorzystać z przejazdu wystarczy kilka prostych kroków. Jeżeli jeszcze nie posiadacie aplikacji mytaxi na swoich urządzeniach, ściągnijcie ją z AppStore lub Google Play. Następnie, należy się zarejestrować i podpiąć swoją kartę do aplikacji. Jest to całkowicie bezpieczne, ponieważ każdorazowo pobranie płatności musi zostać zaakceptowane przez właściciela karty, nie musisz się wiec martwić, że nie będziesz mieć kontroli nad swoimi wydatkami.

Podczas zamawiana przejazdu koniecznie zamów mytaxi z opcją "Płać przez aplikację" i.. to wszystko. Kilka prostych kroków, a już nie musisz martwić się o to, w jaki sposób dojedziesz do Hali EXPO XXI.  Masz do wykorzystania 35 zł na pierwszy przejazd. Aby aktywować promocję, należy przed zamówieniem taksówki dodać kod promocyjny: "WGW17" i gotowe.

Reklama

Dzięki najnowszej usłudze mytaxi match, dostępnej jedynie w Warszawie, możesz współdzielić swój przejazd taksówką z innymi pasażerami. Jedziecie ze znajomymi na jedno wydarzenie? Zamów mytaxi i zabierz po drodze swoich przyjaciół. Dzięki temu możecie oszczędzić nawet 40% kosztów przejazdu. Jak więc skorzystać z mytaxi match? W aplikacji pojawił się dodatkowy suwak, który  należy wybrać, by skorzystać z nowej funkcji. Po jej wybraniu algorytm aplikacji rozpocznie poszukiwanie na trasie dojazdu pasażera, który mógłby dołączyć do podróży. Istnieje także możliwość dobrania go podczas trwającego już kursu. Jeśli zdarzy się tak, że podczas kursu nie uda się dopasować współtowarzysza podróży to i tak pasażer otrzyma 25% zniżki.

Kiedy imprezy nadejdzie kres trzeba jakoś wrócić do domu. I tu czeka na was kolejna niespodzianka. Każdy kolejny kurs, który rozpocznie się lub zakończy wokół lokalizacji imprezy będzie objęty 50-procentową zniżką.

Wszystkie szczegóły promocji mytaxi i WGW znajdziesz tutaj: https://pl.mytaxi.com/WarsawGamesWeek

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Warsaw Games Week

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy