Reklama

W tym miesiącu kolejny pokaz gier na Xbox Series X

​Źródła serwisu VGC informują, że kolejna prezentacja gier zmierzających na Xbox Series X odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, w tygodniu rozpoczynającym się 20 lipca. Wieści jako pierwszy przekazał na Twitterze dziennikarz Jeff Grubb. Nie jest to olbrzymia nowość - o planach na lipiec już mówiono.

Po rozczarowującym, majowym pokazie oraz po przełożeniu prezentacji czerwcowej - ze względu na pokaz Sony - teraz Microsoft skupi się na produkcjach od wewnętrznych zespołów deweloperskich, ale podobno mamy zobaczyć także więcej nowości od niezależnych firm z całego świata.

Co ważne, zobaczymy pierwszy pokaz rozgrywki z oczekiwanej strzelanki Halo Infinite. Produkcja ta ma zadebiutować w okresie świątecznym razem z samym Xbox Seriex X, więc wydaje się, że okazja będzie idealna. Gra ukaże się jednak także na Xbox One, ku rozczarowaniu wielu obserwatorów.

Reklama

Anonimowe źródła wskazują także, że zobaczymy nową produkcję studia The Initiative, założonego w 2018 roku przez weteranów branży, z doświadczeniami zbieramy przy Tomb Raider, God of War czy Uncharted. Nie jest dokładnie wiadomo, o czym mowa, lecz może to być powrót znanej serii.

Szef działu Xbox - Phil Spencer - mówił niedawno, że The Initiative "może" pracować nad cyklem popularnym w przeszłości. Od dłuższego czasu spekuluje się, że mowa o strzelance Perfect Dark od studia Rare. Druga część - Perfect Dark Zero - ukazała się w 2005 r. jako tytuł startowy na Xbox 360.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy