Reklama

W Sniper: Ghost Warrior 3 znajdzie się multiplayer

​Twórcy Sniper: Ghost Warrior 3 z polskiego studia CI Games ujawnili, że w grze znajdzie się nie tylko kampania fabularna, ale i tryb sieciowy.

W wywiadzie udzielonym serwisowi GameSpot prezes polskiej firmy, Marek Tymiński, zdradził, że nadchodząca strzelanka zawierać będzie wariant nastawiony na zabawę wieloosobową. Nie podzielił się jednak zbyt wieloma szczegółami na ten temat.

Na razie wiadomo, że multiplayer składać się będzie z co najmniej dwóch wariantów rozgrywki. Pierwszym ma być klasyczny zespołowy deathmatch, w którym grupy graczy staną naprzeciwko siebie.

Drugi owiany jest tajemnicą, ale szef CI Games sugeruje, że może opierać się na mechanice snajperskiej oraz skradaniu. Podkreśla jednocześnie, że będzie "unikalny" i ma wyróżniać się na tle innych trybów sieciowych.

Reklama

Tymiński zaznacza również, że poziom skomplikowania opcji zabawy wieloosobowej w Sniper: Ghost Warrior 3 nie będzie tak duży, jak w przypadku serii Call of Duty czy Battlefield. Obiecuje jednak, że twórcy mają rozwijać multiplayer wydawanymi po premierze gry DLC.

Wielu szczegółów na temat przygotowywanego trybu sieciowego nie jest znanych. Nie wiadomo na przykład, ile maksymalnie użytkowników będzie mogło znaleźć się w jednej drużynie. Warto jednak zaznaczyć, że prezes polskiej firmy nie wykluczył, że w produkcji znajdzie się też wariant kooperacji, w którym gracze stawią czoła grupom przeciwników sterowanych przez AI.

Sniper: Ghost Warrior 3 zostanie wydane 4 kwietnia przyszłego roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Według wcześniejszych planów, tytuł miał ukazać się w styczniu, ale kilka tygodni temu premierę po raz kolejny opóźniono.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje