Reklama

W Red Dead Redemption 2 znalazł się legendarny sum

​Dopiero co informowaliśmy wczoraj, że gracze wersji PC zdołali znaleźć wczoraj w Red Dead Redemption 2 zaginioną księżniczkę Luksemburga, która znajduje się jednak wyłącznie w plikach gry. Dzisiaj możemy z dumą poinformować o odnalezieniu kolejnej zguby, tym razem... wielkiego suma.

Podobnie jak w przypadki księżniczki, posiadacze odsłon PS4 oraz Xbox One już od października ubiegłego roku - od debiutu gry - przeczesywali świat w poszukiwaniu legendarnej ryby. Także i w tym przypadku dopiero nadejście wersji PC ostatecznie rozwiało ich wątpliwości - suma nie ma.

To znaczy - jest, ale tylko w plikach produkcji. Deweloperzy ze studia Rockstar przygotowali specjalny model, lecz nigdy go nie dokończyli i nigdy nie wstawili go do gry, więc wszystkie poszukiwania konsolowców były z góry skazane na porażkę. Biedny Jeremy Hill nie zostanie nigdy pomszczony.

Reklama

Sprawa suma jest o tyle interesująca, że twórcy przygotowali całą misję poboczną związaną z polowaniem na wielką rybę. Zadanie zdążono nawet opisać w oficjalnym poradniku do gry, co tylko potęgowało wiarę posiadaczy wersji konsolowych, że drapieżnik gdzieś musi się znajdować.

W ostatniej chwili musiało jednak dojść do cięć, ponieważ misja poboczna została w poradniku, lecz nie ma jej w grze. Jedyne pozostałości to właśnie pliki znalezione teraz przez przedsiębiorczych posiadaczy wersji PC, którzy rozpakowali foldery z grą i dokładnie przyjrzeli się ich zawartości.

Tak samo jest ze wspomnianą księżniczką. Ta zapewne też jest ofiarą usuniętego zadania. Podczas eksploracji świata ogromnego westernu w kilku miejscach znaleźć można plakaty informujące o zaginięciu Isabeau Kathariny Zinsmeister, Wielkiej Księżnej Luksemburga.

Także i tu zagadkę rozwiązał dopiero debiut wydania na komputery osobiste. Okazało się bowiem, że Isabeau Katharina Zinsmeister faktycznie znajduje się w grze i przygotowano dla mniej - dla dorosłej wersji - nawet specjalny model postaci. Problem w tym, że modelu tego nigdy nie wstawiono do gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy