W Red Dead Online trwa Halloween

​Zgodnie z informacjami, które jakiś czas temu znaleziono w plikach gry, w Red Dead Online rozpoczęło się wydarzenie specjalne związane z Halloween. Twórcy przygotowali sporo nowych treści, w tym nowe legendarne zwierzęta. Jest też przepustka do kupienia i awansowania oraz dużo innych innowacji.

"Podobno na mokradłach zadomowiła się para groźnych drapieżników, które wymykają się nawet najbardziej wytrawnym myśliwym. Cętkowana pantera nocna potrafi wtopić się w otoczenie przy Bolger Glade, szczególnie że lubi polować we mgle i po zachodzie słońca" - czytamy w opisie.

Druga bestia do upolowania podczas opisywanego wydarzenia specjalnego to albinoska pantera widmowa, która poluje na jelenie na Bluewater Marsh i w okolicy. Za skóry obu zwierzaków, odniesione do sklepu traperskiego Gusa, odblokujemy odpowiednie zestawy ubrań do kupienia.

Reklama

Halloweenowa przepustka - do kupienia - to 20 poziomów do zdobycia. W ich ramach otrzymamy ekskluzywną i okolicznościową odzież, warianty broni, ponure tła do studia fotograficznego, gotycki wystrój baru w bimbrowni, filtry do zaawansowanego aparatu i wiele innych nagród dla graczy.

Jeśli jest Halooween, to nie może zabraknąć zombie. Te pojawiają się w nowym trybie rozgrywki, nazwanym Martwa Noc. Cztery drużyny stają tu do morderczej walki o przetrwanie z nieumarłymi i sobą nawzajem. Punkty można zdobywać za likwidowanie nieumarłych, ale i innych uczestników.

Jeśli w czasie potyczki znajdziemy maskę Nocnego łowcy, zdobędziemy nadprzyrodzone zdolności i zyskamy przewagę. Ukończenie rundę Martwej nocy w dowolnym momencie w ciągu następnych siedmiu dni to zestaw przedmiotów: 3 tomahawki, 10 butelek ognistych i 25 szt. zapalającego śrutu.

Inne, mniejsze nowości, to między innymi możliwość zamienienia się w oposa. Najpierw należy zebrać Harrietum Officinalis i kupić broszurę badań witalizmu oposa, by odbyć transcendentalną podróż do zupełnie nowego świata. Oprócz tego, do 26 października szybka podróż jest darmowa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Red Dead Online
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy