Reklama

W ramach darmowej aktualizacji do F1 22 trafi tor Portimao

Dobra wiadomość dla fanów Formuły 1. Już dzisiaj na serwery F1 22 trafi kolejna, darmowa aktualizacja, która wprowadzi do gry tor Portimao, wyjątkową lokację z licznymi wyzwaniami dla doświadczonych kierowców.

Formuła 1 oficjalnie rozpoczęła letnią przerwę. Aż miesiąc przyjdzie nam czekać na kolejny wyścig i ciąg dalszy rywalizacji LeClerca z Verstappenem. Na szczęście wirtualni kierowcy mogą na własną rękę kontynuować tegoroczny sezon i spróbować swoich sił w F1 22.

Aby dodatkowo zachęcić graczy do wykorzystania letniej przerwy na odrobinę wirtualnego ścigania, Codemasters wypuściło dzisiaj nową aktualizację, która wprowadzi do gry Autodromo Internactional do Algarve, lepiej znany jako Portimao. Poniżej możecie obejrzeć hot lap z tego toru.

Reklama

W prawdziwych wyścigach dosyć dużo działo się na Portimao. Tor ten był częścią sezonów 2020 i 2021, kiedy w Formule 1 królował wciąż Mercedes. Oba wyścigi w Portugalii wygrał w rezultacie Lewis Hamilton, a jego kolega z drużyny, Valtteri Bottas, zajął drugie i trzecie miejsce.

Dla wirtualnych kierowców jest to bardzo wyjątkowy tor, który przetestuje umiejętności wielu weteranów. Ciekawym będzie również obserwowanie, jak nowe bolidy zachowują się na torze w Portimao. Codemasters chwaliło się przed premierą dopracowaniem modeli opon i kolejnymi zmianami do modelu jazdy. Już dzisiaj będzie można przekonać się, jak te zmiany prezentują się w Portugalii.

Przy okazji Codemasters ogłosiło również, że kolejnym torem, który trafi będzie chiński Shanghai International Circuit. Ma on pojawić się w F1 22 już 12 września.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: codemasters | F1 22

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama