Reklama

W przyszłym tygodniu gracze Overwatch otrzymają nową postać – Orisę

Przedstawiciele studia Blizzard ujawnili dokładną datę premiery robota o imieniu Orisa - nowej postaci do nastawionej na zabawę sieciową strzelanki Overwatch.

Jak poinformowali odpowiedzialni za powstanie projektu developerzy, bohaterka trafi do produkcji w przyszłym tygodniu - 21 marca. Pojawi się oczywiście na wszystkich platformach sprzętowych gry - PC, Xbox One i PlayStation 4.

Posiadacze komputerów mogą jednak grać Orisą już od początku bieżącego miesiąca, choć tylko na specjalnych serwerach testowych. Dostępne są za darmo dla wszystkich graczy - przy zalogowaniu tworzona jest specjalna kopia danych użytkownika.

Robot powstał, jako "zakotwiczony tank". Twórcy zaznaczają, że jest to druga - po bohaterze o imieniu Reinhardt - postać, która jednocześnie potrafi bronić wskazanej pozycji i poruszać się po polu walki.

Reklama

Orisa skupia się przede wszystkim na działaniach defensywnych. Korzysta między innymi z tarczy chroniącej sojuszników oraz Miotacza Fuzyjnego - broni, która w trybie ciągłego ognia spowalnia maszynę. Poniżej można obejrzeć materiał, w którym przedstawiciele Blizzarda opowiadają o robocie:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje