Reklama

W przyszłym miesiącu Warner Bros zapowie nową grę. Kolejny Batman czy sequel Cienia Mordoru?

​Wygląda na to, że na początku przyszłego miesiąca Warner Bros. zaprezentuje nową grę. Szczegółów oczywiście na razie brak, ale spekuluje się, że tajemniczym projektem może być kolejna odsłona cyklu Batman: Arkham.

Redakcja francuskiej edycji serwisu IGN otrzymała od firmy ciekawą grafikę. Na obrazku - opublikowanym przez portal na Twitterze - widnieje logo koncernu, a także informacja radząca, aby "zapisać datę 8 marca 2017 roku".

Tego dnia najprawdopodobniej Warner Bros. zamierza zaprezentować swój nowy projekt. Problem tylko w tym, że nie wiadomo jaki dokładnie. Styl, w którym wykonano udostępnioną ilustrację, sam w sobie jest już jednak pewną poszlaką.

Kolorystyka - bladoniebieskie napisy oraz czarne tło - w której utrzymana jest przygotowana grafika, przypomina barwy, z jakimi kojarzone są produkcje z Mrocznym Rycerzem w roli głównej. Nowa część serii Batman: Arkham jest o tyle możliwe, że jakiś czas temu pojawiły się nieoficjalne doniesienia, sugerujące, że taka powstaje. W kolejnej odsłonie mielibyśmy wcielić się w syna Bruce’a Wayne’a - Damiana.

Reklama

Jest jednak jeszcze inna możliwość. Wspomniana stylistyka może równie dobrze nawiązywać do wydanego w 2014 roku Śródziemia: Cienia Mordoru. Kontynuacja tytułu osadzonego w uniwersum "Władcy Pierścieni" jest prawdopodobna, zwłaszcza, że od pewnego czasu po internecie krążą niepotwierdzone na razie informacje o grze.

Jak będzie naprawdę - przekonamy się 8 marca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy