Reklama

W Pro Evolution Soccer 2019 pojawi się dziewięć nowych lig

​Firma Konami ujawniła, że w powstającym Pro Evolution Soccer 2019 - kolejnej odsłony piłkarskiego cyklu - pojawią się licencjonowane drużyny z dziewięciu nowych krajów.

W powstającej produkcji znajdą się ligi duńska, portugalska, belgijska, szwajcarska, szkocka, argentyńska oraz rosyjska. Co ciekawe, ta ostatnia znajdzie się wyłącznie w cyklu rozwijanym przez japońskiego wydawcę - nie zawita więc do konkurencyjnej FIFY. Dwie pozostałe ujawnią w późniejszym terminie.

Wśród najważniejszych elementów Pro Evolution Soccer 2019 jest zestaw 11 nowych cech umiejętności dla zawodników, w tym podania bez patrzenia na odbiorcę. Zdolności pozwolą kreować na boisku tak zwane "magiczne momenty", ale szczegółów nie przedstawiono.

Reklama

W planach jest też Visible Fatigue - system, który w lepszy sposób przedstawi zmęczenie sportowców na murawie. Podkreślono, że utrata siły wpłynie na zachowanie oraz efektywność podopiecznych na wirtualnym boisku. Do produkcji zawita też znana z FIFY 18 opcja dokonywania sugerowanych zmian za pomocą jednego przycisku.

Developerzy zamierzają również udoskonalić mechanizm związany ze strzałami. W nowej wersji rozwiązanie uwzględni poprawioną fizykę piłki, ustawienie futbolówki oraz sprawność i styl uderzeń danego piłkarza.

Pro Evolution Soccer 2019 zadebiutuje 30 sierpnia. Tego dnia ukaże się na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje