Reklama

W piątym sezonie Smite wzbogaci się o odświeżoną mapę i nowego bohatera

​Podczas trwającej właśnie w Atlancie imprezy studio Hi-Rez skupiło się nie tylko na Paladins. Developerzy ujawnili nowości, które trafią do sieciowego Smite wraz ze startem piątego sezonu zmagań.

Twórcy szykują przede wszystkim odświeżoną wersję mapy do trybu Conquest. Autorzy zamierzają wprowadzić szereg zmian, których podobno od dawna oczekiwali gracze. Najważniejszą jest fakt, że lokacja stanie się symetryczna, co oznacza, że członkowie dowolnej drużyny na obu ścieżkach mogą liczyć na takie same doznania.

Reklama

Ponadto autorzy zamierzają znacząco poprawić oprawę graficzną planszy, w tym elementy otoczenia. Nowy wygląd otrzymają znane dotychczas stwory, a poza tym powróci występująca na terenie dżungli mgła, która utrudni widoczność.

W planach jest również kolejna - już 93. - postać. Do produkcji trafi pochodzący z greckiej mitologii Cerberus, czyli trójgłowy pies strzegący świata zmarłych. Jednocześnie ujawniono, że w późniejszym terminie developerzy ujawnią bohaterów z dwóch następnych panteonów - słowiańskiego i voodoo.

Smite opiera się na zasadach rozgrywki znanych z gier typu MOBA, ale wydarzenia przedstawione są w perspektywie kamery zawieszonej za plecami prowadzonej postaci. W danym meczu biorą udział dwie drużyny złożone z pięciu osób.

Tytuł bazuje na modelu F2P, a więc grać można za darmo, choć nie zabrakło opcjonalnych mikrotransakcji. Projekt dostępny jest na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Data premiery przygotowywanych przez developerów ze studia Hi-Rez nowości nie jest na razie znana. Odświeżona wersja mapy oraz Cerberus powinny jednak trafić na serwery testowe produkcji  17 stycznia.

Poniżej można obejrzeć zwiastuny prezentujące nadchodzące elementy.

Odświeżona wersja mapy do trybu Conquest:

Cerberus:

Dowiedz się więcej na temat: Smite

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje