W Microsoft Flight Simulator odkryto przepaść, w której znajduje się lotnisko

​Microsoft Flight Simulator nie przestaje zaskakiwać. Pewien gracz odnalazł tajemniczą przepaść, która prowadzi do podziemnego lotniska. Jest to jednak najpewniej działanie błędu, a nie świadomie zaprojektowana lokacja.

Microsoft Flight Simulator to gra o ogromnej skali i gracze cały czas odkrywają jakieś interesujące ciekawostki związane z najnowszym symulatorem lotów. Jedną z nich jest tajemnicza przepaść odnaleziona przez użytkownika Reddita o pseudonimie Reversed Window.

Umieszczona na terenie Brazylii tajemnicza, charakteryzująca się dużą głębokością jama posiada lotnisko Lagoa Nova i nie ma najmniejszych przeszkód, by lecąc w przepaść je nie odwiedzić. Co ciekawe ustawiając miejscówkę jako punkt startowy zostaniemy do niej automatycznie przeniesieni.

Reklama

Należy jednak poważnie zastanowić się nad lądowaniem w tym miejscu, ponieważ wylot z niego jest niemal niemożliwy. Należy przyznać, że punkt już z lotu ptaka wygląda na dość nietypowy bowiem boczne ściany pokryto teksturami roślinności.

Nie wiadomo, w jaki sposób przepaść powstała choć logicznie rzecz biorąc, może być ona wynikiem błędu, niż celowym działaniem. Warto wspomnieć, że to nie pierwszy tego rodzaju przypadek w historii Microsoft Flight Simulator. Poprzedni to gigantyczny australijski obelisk odkryty przez graczy, który w prawdziwym świecie jest dwupiętrowym budynkiem w grze zyskującym dodatkowe 210 pięter.

Za tworzenie wielu obiektów w Microsoft Flight Simulator odpowiada sztuczna inteligencja, która nie jest tak dokładna jak człowiek, w związku z czym niektóre, również ważne dla społeczności, obiekty zostały kiepsko odwzorowane. Dotyczy to m.in. Pałacu Prezydenckiego w Warszawie.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft Flight Simulator
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy