Reklama

W kontynuacji Star Wars: Battlefront znajdzie się kampania fabularna

Przedstawiciele firmy Electronic Arts oficjalnie potwierdzili, że w powstającym sequelu Star Wars: Battlefront pojawi się kampania fabularna.

Informację podał Andrew Wilson, dyrektor generalny koncernu, podczas spotkania z inwestorami, które towarzyszyło publikacji raportu finansowego za miniony kwartał roku rozliczeniowego. Konkretnych szczegółów jednak nie ujawniono.

Zdradzono natomiast, że nad projektem pracuje nie tylko studio DICE, które odpowiadało za powstanie poprzedniej części. Developerów wspomagają jeszcze zespoły z Motive oraz Criterion Games. Warto jeszcze wspomnieć, że pierwsza ekipa wraz z Visceral przygotowuje inną produkcją osadzoną w uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Reklama

Wilson obiecuje, że w kontynuacji Star Wars: Battlefront znajdzie się zawartość pochodząca z "różnych epok" świata Star Wars. Nie zabraknie więc na przykład lokacji i postaci zarówno z "Łotra 1", jak i "Przebudzenia Mocy".

Dokładna data premiery produkcji nadal nie jest znana. Wiadomo jedynie, że tytuł powinien zadebiutować w tegorocznym okresie świątecznym - najprawdopodobniej więc w okolicach października lub listopada.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy