Reklama

W Forza Horizon 4 pojawi się ponad 450 aut

W sieci pojawiła się lista wozów, które pojawią się w grze Forza Horizon 4 - kolejnej odsłonie cyklu wydawanego przez Microsoft.

Informacje na temat wozów pochodzą z plików przypadkowo udostępnionych przez koncern z Redmond. Gracze, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na edycję Ultimate tytułu w wersji PC, mogli pobrać produkcję.

Zawartości ściągniętych danych nie można było jednak przejrzeć, nie pozwoliły również uruchomić samej gry. Dostarczyły za to szczegółów o poszczególnych samochodach - w najnowszej części znajdzie się łącznie ponad 450 rozmaitych pojazdów.

Lista nie jest oczywiście finalna, ale składa się z modeli różnych producentów. Do dyspozycji graczy twórcy oddadzą więc auta Aston Martin, BMW, Ferrari, Lamborghini i Volkswagen. Zestawienie można znaleźć pod tym adresem.

Reklama

Forza Horizon 4 ujrzy światło dzienne 2 października. Wówczas trafi na dwie platformy sprzętowe - PC z systemem Windows 10 oraz konsolę Xbox One. W dniu debiutu zawita również do oferty abonamentowej usługi Xbox Game Pass.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje