W czwartek zapowiedź nowego Ghost Recon Wildlands?

​Ubisoft na dobrą sprawę potwierdził, że w najbliższy czwartek - 9 maja - zapowie kontynuację Ghost Recon Wildlands. Gracze oczekujący na ogłoszenie powinni zaznaczyć w swoim kalendarzu godzinę 20:30 polskiego czasu. Właśnie wtedy w sieci rozpocznie się transmisja na żywo. Po co komu E3!

Plotki na temat nowej odsłony rozpoczęły się już kilka miesięcy temu, a ostatnio tylko nabrały rozpędu, z powodu oficjalnych informacji od Ubisoftu. Mowa o teaserze, a także o stronie internetowej Skell Technology, która wyświetla właśnie datę wspomnianej transmisji na żywo.

Na tej witrynie widnieje jednak logo oryginalnego Ghost Recon Wildlands. To skłania część obserwujących do spekulowania, że nie musimy zobaczyć koniecznie całkiem nowej produkcji, lecz być może tylko jakieś większe lub mniejsze rozszerzenie do istniejącego tytułu, wydanego w 2017 r.

Reklama

Inni obserwatorzy idą jeszcze dalej. Skell Technology to fikcyjna firma produkująca broń i zaawansowane wyposażenie nie tylko dla agentów Ghost Recon, ale także Czwartego Eszelonu, którzy znamy z serii Splinter Cell. A więc może zobaczymy nową część Splinter Cell?

To jednak mało prawdopodobne. Skell Technology jest bowiem na pierwszym planie w potwierdzonym już rozszerzeniu Operation Oracle do Ghost Recon Wildlands, gdzie pojawi się także postać do złudzenia przypominając Jona Bernthala, czyli serialowego Punishera.

Ghost Recon Wildlands ukazało się w marcu 2017 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wcielamy się w członka tajnego oddziału, wysłanego do Boliwii w celu walki z tutejszym kartelem narkotykowym. Wykonujmy przeróżne misje i zbieramy coraz to lepsze wyposażenie.

Jak na Ubisoft przystało, akcja toczy się w ogromnym, otwartym świecie, podzielonym na 21 obszarów wypełnionych misjami i atrakcjami pobocznymi. Bawimy się nie tylko samotnie, ale także w kooperacji, przeznaczonej dla maksymalnie czterech osób. Sequel zapewne nie będzie inny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ghost Recon Wildlands

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama