Reklama

W Battlefield 1 powrócą specjalizacje

​Battlefield 1 jest regularnie rozwijany. Twórcy gry ze studia DICE ujawnili, że wkrótce w produkcji wprowadzą się znane z wcześniejszych odsłon serii perki, które gwarantujące określone bonusy podczas zabawy.

Tak zwane specjalizacje pojawiały się w poprzednich częściach serii, ale w najnowszej autorzy zrezygnowali ze wspomnianego rozwiązania. Teraz jednak postanowili wrócić do porzuconego systemu. Obecnie mechanizm jest sprawdzany na serwerach testowych.

W Battlefield 1 gracze otrzymają do dyspozycji siedem perków ogólnych, czyli dostępnych dla wszystkich klas, a także po dwa powiązane z konkretnym typem postaci oraz zestawem sprzętu. Wszyscy otrzymają trzy tego typu bonusy - kolejne odblokują wykonując wyzwania, które zadebiutują wraz z rozszerzeniem W imię cara.

Reklama

Specjalizacjami, które dostaniemy jako pierwsze, są Flak, Cover i Quick Regen, które gwarantują odpowiednio o 15% mniejsze obrażenia od wybuchów, o 25% zredukowane przygwożdżenie oraz o 20% krótszy czas nim prowadzona postać zacznie odzyskiwać zdrowie poza walką. Wśród innych są między innymi Quick Unspot (przez dwie sekundy krócej podopieczny jest oznaczony przez wroga) i Camouflage (stojąc w miejscu lub poruszając się powoli bohater jest niewidoczny dla flar).

Pełną listę przygotowanych perków można znaleźć we wpisie opublikowanym na forum Reddit. Developerzy ze studia DICE podkreślają jednocześnie, że w planach mają kolejne bonusy, które wprowadzą do gry w przyszłych aktualizacjach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje