Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

W Assassin's Creed Origins rozpoczęła się druga Próba Bogów – przeciwnikiem Sobek

​W Assassin’s Creed uruchomiono drugą tak zwaną Próbę Bogów - specjalne wyzwanie, w ramach którego przez kilka najbliższych dni gracze mogą stawić czoła jednemu z bóstw.

Twórcy produkcji w roli przeciwnika obsadzili Sobka, który w mitologii egipskiej uznawany był za opiekuna wody odpowiedzialnego także za płodność. Istota najczęściej przedstawiana była jako krokodyl lub człowiek z krokodylą głową.

Reklama

Na pokonanie boga zainteresowani mają czas do 28 listopada. Osoby, które jednak przegapią wydarzenie, nie powinni się martwić - developerzy obiecują, że wszystkie Próby zostaną powtórzone w przyszłości.

Walka z Sobkiem dostępna jest dopiero po ukończeniu misji z wątku fabularnego o nazwie "Aya". Wystarczy udać się we wskazany punkt, by przystąpić do zmagań. Należy jednak zwrócić uwagę, że zalecanym poziomem, na którym powinien znajdować się główny bohater - Bayek - jest 40.

Nagrodą za wygranie starcia jest jeden przedmiot ze specjalnego zestawu wyposażenia Anubisa. W zamian za zwycięstwo nad wszystkimi oponentami z Prób Bogów gracze zdobędą legendarny pancerz. Warto zaznaczyć, że poszczególne wyzwania można realizować wielokrotnie (oczywiście w czasie ich trwania), choć przy kolejnych podejściach dostaje się jedynie punkty doświadczenia i wirtualną gotówkę.

Poniżej można obejrzeć krótki zwiastun poświęcony Sobkowi:

Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed Origins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje