Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Virtus.pro wyeliminowanie z ELEAGUE Premier 2017

​Po dwóch przegranych pod rząd, zawodnikom z Polski nie udało się wyjść z fazy grupowej.

Od początku było wiadome, że Polacy nie będą mieli łatwego zadania w Atlancie. W grupie C, oprócz Virtusów znaleźli się także Cloud9, Ninjas in Pyjamas oraz EnVyUs. 16 drużyn z czterech grup rozpoczęło walkę o pulę nagród, wynoszącą milion dolarów. Turniej trwa od 8 września i zakończy się finałami 13 października. Niestety już teraz wiemy, że o główną nagrodę, nie powalczą polscy zawodnicy.

Reklama

Pierwszy mecz Virtusi zagrali przeciw Francuzom z EnVyUs. Mecz odbył się w systemie Best of 1, na mapie Cobblestone. Oto jak przebiegało banowanie map:

 1. EnVyUs usunęło Mirage
 2. Virtus.pro usuneło Inferno
 3. EnVyUs  usunęło Nuke
 4. Virtus.pro usunęło Cache
 5. EnVyUs usunęło Overpass
 6. Cobblestone został losowo wybrany przez system(wybór był między Cobblestone a Train)

Polacy ulegli Francuzom na Cobblestonie, przegrywając 6:16. Pierwsza połowa zakończyła się 6:9 dla EnVyUS, którzy rozpoczęli mecz po stronie terrorystów. W drugiej części spotkania, zawodnicy Virtus.pro nie zdołali ukraść Francuzom ani jednego punkta. Zawodnikiem meczu został Cédric "RpK" Guipouy, który po 22 rundach, zapisał na swoim koncie 31 trafień przy jedynie 12 śmierciach.

Mecz o dalszą przygodę z ELEAGUE CS:GO Premier 2017, Virtusi mieli stoczyć z Ninjas in Pyjamas. Jednak nastawienie polskich zawodników podsumowuje wpis Jarosława "pashaBiceps" Jarząbkowskiego: "W cuda nie wierze".

I cudów nie było. Drużyna z Polski przegrała ze Szwedami na dwóch pierwszych mapach w meczu BO3. Oto jak przebiegał wybór map:

 1. NiP usunęło Nuke
 2. Virtus.pro usunęło Cache
 3. NiP wybrało Overpass
 4. Virtus.pro wybrało Train
 5. NiP usunęło Inferno
 6. Virtus.pro usunęło Cobblestone
 7. Pozostała Mirage

Pierwszą mapą, na której starli się zawodnicy, był Overpass. Na mapie wybranej przez Ninja in Pyjamas, Polacy przegrali 8:16, zdobywając po cztery punkty po obu stronach konfliktu. Na mapie wybraną przez Virtus.pro, nasi rodzimi zawodnicy nie zdołali uzyskać przewagi nad Szwedami i wygrali jedynie 5 rund. Przy wyniku 2:0, trzecia mapa nie jest rozgrywana, zatem zawodnicy nie spotkali się na Mirage.

Graczem meczu został Patrik 'f0rest' Lindberg, który w obu meczach, uzyskał łączny wynik 40 zabójstw. Takim sposobem Polacy zostali wyeliminowani z dalszych rozgrywek. Jednak turniej nadal trwa i znamy już 6 z 8 tryumfatorów fazy grupowej. Oto oni:

Grupa A

 • FaZe Clan
 • G2

Grupa B

 • North
 • Fnatic
 • Grupa C
 • Cloud9
 • EnVyUs

W grupie D o zwycięstwo powalczą:

 • Astralis
 • SK
 • Heroic
 • Liquid

ELEAGUE CS:GO Premier 2017 trwa od 8 września i zakończy się 13 października. Rozgrywki grupy D, rozpoczną się 30 września.


Dowiedz się więcej na temat: ELEAGUE Premier 2017

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje