Reklama

Victor Vran trafi na konsole

​Przedstawiciele firmy Wired Productions ujawnili plany przeniesienia hack’n’slasha Victor Vran na konsole Xbox One oraz PlayStation 4.

W produkcji, która oryginalnie ukazała się na PC w czerwcu ubiegłego roku, wcielamy się w tytułowego łowcę demonów. Bohater stawia czoła hordom potworów, w trakcie walki korzystając ze zróżnicowanego uzbrojenia.

Na Xbox One oraz PlayStation 4 opracowana przez studio Haemimont Games gra zadebiutuje w następnym roku, aczkolwiek dokładnej daty premiery nie podano. Projekt dostępny będzie zarówno w edycji pudełkowej, jak i cyfrowej.

Twórcy obiecują, że wersje konsolowe zostaną stworzone od zera na bazie autorskiego silnika i działać mają w 60 klatkach na sekundę. W planach jest również publikowanie cyklicznie (codziennie lub co tydzień) bezpłatnych map.

Reklama

Warto jednak podkreślić, że autorzy nie zapominają również o posiadaczach wydania PC. Podkreślają, że wkrótce zostaną ujawnione "ekscytujące" informacje dotyczące edycji komputerowej, ale szczegółów na razie nie zdradzono.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy