Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Vanquish trafi na PC w tym miesiącu? SEGA zostawia kolejne tropy

SEGA po raz kolejny zasugerowała, że wydana w 2010 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 gra Vanquish może wkrótce pojawić się na PC. Wydawca podgrzał atmosferę tajemniczymi grafikami.

Na profilu europejskiego oddziału firmy w serwisie Twitter opublikowano dwa obrazki. Pierwszy przedstawia symbol widoczny między innymi na pancerzu Victora Zaitseva, który w produkcji jest głównym antagonistą graczy. Na ilustracji znalazła się też liczba 2017.

Reklama

Druga ilustracja prezentuje nieokreślony błysk, któremu towarzyszą następne cyfry - 0 oraz 5. Nietrudno się domyślić, że mogą oznaczać maj. Niewykluczone, że obie grafiki zwiastują rychłe wydanie Vanquish na PC - jeszcze w tym miesiącu. Oczywiście na razie są to tylko niepotwierdzone domysły.

Faktycznie może być jednak coś na rzeczy, szczególnie, że taki obrót sprawy sugerowano już wcześniej. W plikach niedawnej aktualizacji komputerowej edycji Bayonetty odnaleziono obrazek z hełmem noszonym przez głównego bohatera gry.

Poza tym studio Platinum Games wraz z firmą SEGA w ostatnim czasie łaskawiej patrzą na PC. Wspomniana produkcja z wiedźmą w roli głównej również po kilku latach zadebiutowała na "blaszakach".

Dowiedz się więcej na temat: Vanquish

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje