Reklama

Vampire Survivors 20 października wyjdzie z wczesnego dostępu

Jedna z największych niespodzianek tego roku doczeka się niedługo wersji 1.0. Po niecałym roku od premiery Vampire Survivors opuści Early Access i zadebiutuje na Steamie jako pełnoprawna, gotowa produkcja.

Vampire Survivors było jednym z największych hitów początku 2022 roku. Gra nie podbiła może rynku konsolowego i nie zarobiła jeszcze dziesiątek milionów dolarów, ale wśród posiadaczy PC znalazła mnóstwo fanów. Niepozorny rogue-like rozszedł się po sieci jako przykład jednego z najlepszych stosunków ceny do jakości.

Gra na Steamie kosztuje niecałe 20 złotych. Za kilka dolarów developer poncle zapewnił niektórym graczom nawet setki godzin rozgrywki. Vampire Survivors, podobnie jak wiele innych rogue-like’ów, jest oczywiście bardzo powtarzalna, ale oferuje też prosty do zrozumienia i bardzo satysfakcjonujący gameplay. 

Reklama

Dzięki regularnym aktualizacjom twórcom udało się przez kilka miesięcy utrzymywać swój tytuł wśród najpopularniejszych produkcji Steama. Online były przez większość czasu dziesiątki tysięcy graczy i nawet w momencie pisania tego artykułu zalogowanych jest osiem tysięcy, co dla takiej niewielkiej gry jest sporym osiągnięciem. Z czasem może być nawet lepiej. 

Twórcy ogłosili właśnie, że po niecałym roku od oficjalnej premiery Vampire Survivors na Steamie gra wyjdzie z Early Accessu. Wersja 1.0 ma zadebiutować 20 października. Nie znamy niestety szczegółów nadchodzącej aktualizacji, ale pierwsze informacje mają pojawić się już 7 października. Dla fanów Vampire Survivors v1.0 będzie doskonałym momentem na powrót do gry i rozpoczęcie polowania na nowe osiągnięcia. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy