Valve Pipeline: Nowe przedsięwzięcie twórców Half-Life'a. Pomogą ci wejść do branży

Marzysz o pracy w branży gier, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Nowy serwis uruchomiony przez Valve jest dla ciebie - twórcy Half-Life'a zamierzają pomóc młodym i niedoświadczonym we wkroczeniu w świat developerów. Pipeline to serwis, na którym młodzi ludzie będą mogli dowiedzieć się ważnych informacji, które pomogą im rozpocząć prace jako twórca gier.

Jak się pracuje w tej branży? Jakie studia są potrzebne? Jak dostać pracę? Na te i inne pytania odpowiedzą developerzy z Valve. Na razie na portalu znajduje się tylko filmik i krótkie FAQ, ale z czasem strona pozwoli na prowadzenie dyskusji z ekspertami.

Dla twórców Steama serwis Pipeline to także eksperyment - chcą oni przekonać się czy będą w stanie wziąć pod swoje skrzydła grupę młodych i niedoświadczonych osób i wyszkolić ich na tyle, by odnieśli sukces w firmie takiej jak Valve.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie pod adresem - pipeline.valvesoftware.com. A poniżej jeszcze filmik promocyjny:

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje