Reklama

Użytkownicy PlayStation 5 wykazują się kreatywnością i zmieniają wygląd konsoli

​Sony oficjalnie nie umożliwia wymiany bocznych paneli PS5, więc niektórzy właściciele konsoli zdecydowali się zmienić jej wygląd. Kilka projektów pokazuje, że gracze mają ogromną wyobraźnię.

PlayStation 5 trafiło już do sprzedaży, ale problemy z jego dostępnością mogą utrzymywać się jeszcze przez kilka miesięcy. Nie brakuje szczęściarzy, którzy weszli w posiadanie najnowszej konsoli Sony i wykazali się niesamowitą kreatywnością.

Jak informuje serwis IGN internauci wrzucają zdjęcia przedstawiające zmieniony wygląd PS5 i do tego celu wykorzystywane są przeróżne motywy. Przykładowo Hawkijustin pomalował urządzenie na czarno, z kolei akarshbansal11 zdecydował się na grafikę nawiązującą do Spider-Mana.

Jeżeli chodzi o bardziej ekstrawaganckie podejście, Craayons umieścił na obudowie logotyp PlayStation oraz czaszkę, a to wszystko w pomarańczowej barwie. Co ciekawe gracze decydują się również na modyfikacje wyglądu kontrolera DualSense i finalne efekty mogą niekiedy robić wrażenie. Należy zaznaczyć, że obecnie Sony nie oferuje wymiennych paneli do swojej konsoli, więc użytkownicy muszą radzić sobie na własną rękę.

Reklama

Mimo iż da się je wymienić i ktoś w sieci próbował nawet sprzedawać tego rodzaju elementy to japoński producent szybko ukrócił ów biznes. Zabawa z wyglądem konsol nie jest niczym nowym i w przeszłości ci bardziej pomysłowi gracze dokonywali zmian w przypadku Xboxa 360, PlayStation 3 czy ich następców.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje