Reklama

UWAGA: Wyciekły informacje dotyczące zakończenia Wiedźmina 3

Musicie mieć się na baczności: z CD Projekt RED wyciekły informacje dotyczące trzeciej odsłony przygód Geralta.

Wśród nich znajdują się spoilery z samego zakończenia, więc jeżeli nie chcecie popsuć sobie zabawy - stąpajcie uważnie. Wbrew pierwotnym doniesieniom, nie był to efekt błędu pracownika, polegającego na "odkryciu" tajnych plików, które trzymał w chmurze, a włamania osoby trzeciej na komputer jednej z pracowniczek. Z przyzwoitości nie zalinkujemy do samych przecieków - jeżeli ktoś chce poznać zakończenie Dzikiego Gonu już teraz, łatwo znajdzie je na własną rękę.

Co wyciekło? Kilka grafik koncepcyjnych (nic szokującego), bestiariusz oraz informacje dotyczące fabuły, postaci, misji i przeciwników. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że prace nad wersją alfa gry zostały ukończone już w lutym tego roku (co nie dziwi, zważywszy na to, że pod koniec stycznia trzeci Wiedźmin był już grywalny i można go było przejść od początku do końca).

Reklama

Tomasz Tinc, przedstawiciel studia CD Projekt RED, przesłał oświadczenie w sprawie wycieku.

"W wyniku obejścia naszego systemu zabezpieczeń do sieci przedostał się szereg plików dokumentujących proces produkcyjny gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z różnych okresów developmentu. Część z nich zawiera informacje na temat fabuły Wiedźmina" - pisze Tinc.

"Prosimy o cierpliwość i przestrzegamy graczy  przed czytaniem ujawnionych informacji, ponieważ mogą one zmniejszyć przyjemność z samodzielnego odkrywania gry. Ujawnienie dokumentów w żaden sposób nie wpływa na harmonogram prowadzonych prac" - dodaje przedstawiciel CDP RED.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy