Reklama

Ustaw ster na halloweenowe wydarzenie w World of Warships: Legends

​Wargaming, twórcy i wydawcy gry o bitwach morskich World of Warships, informuje o jesiennej aktualizacji do konsolowej wersji Legends.

Coś strasznego się zbliża...

"A Light in the Dark ‘22" to wydarzenie, w którym gracze staną ramię w ramię w bitwach przeciwko sztucznej inteligencji, a ich zadaniem będzie pokonanie legendarnego Rasputina. Kooperacyjny tryb wystartuje 17 października i dostępny będzie do 7 listopada. Pośród wielu cennych nagród, które będzie można zdobyć za uczestnictwo, na pierwszy plan wybija się Perth, krążownik premium V poziomu. Aby podkręcić atmosferę Halloween będą dostępne 3 przebrania dla kapitanów oraz zestaw skórek na wybrane okręty.

Alternatywne niemieckie pancerniki już dostępne

Do portu w grze wpływa majestatyczny Prinz Rupprecht poziomu VIII i tym samym cała, alternatywna linia niemieckich pancerników jest dostępna dla wszystkich do odkrywania. Ich wyróżnikiem są rozbudowane działa dodatkowe, szybciej ładujące się zestawy naprawcze czy sonary na wyższych poziomach. Część wyposażona jest w torpedy także stanowić będą poważne zagrożenie na zróżnicowanym dystansie. 

Reklama

Legendarny Bourgogne wkracza do biura

Wisienką na torcie tej aktualizacji jest dodanie nowego projektu do Biura. Tym razem możemy wynaleźć legendarny pancernik francuskiej marynarki Bourgogne. Jest to najszybszy okręt na najwyższym poziomie w grze, dodatkowo wyposażony w przyspieszanie ładowania dział i silnika. Możliwość szybkiego przemieszczania się po mapie przy zachowaniu przyzwoitej siły ognia to jego główne wyróżniki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy