Uratuj podwodny świat za pomocą Deep Diving Simulator
Polskie studio Jujubee S.A. właśnie wydało swój najnowszy projekt na Steam z myślą o bardzo konkretnym celu - uratowanie życia morskiego w naszych morzach i oceanach.
Podwodna gra eksploracyjna sama w sobie ma na celu podniesienie świadomości i pomoc w zwalczaniu zanieczyszczeń morskich na naszych wodach, a już teraz jest dostępna na PC na platformie Steam. Deep Diving Simulator jest już dostępny na PC w serwisie Steam i posiada premierową zniżkę w wysokości 25%, obniżając pierwotną cenę gry z $19,99 do $14,99.
W grze gracz przejmuje kontrolę nad początkującym nurkiem, który pomaga niekonwencjonalnemu profesorowi w poszukiwaniu starożytnych artefaktów i innych cennych przedmiotów w nieznanych głębinach. Każde miejsce przynosi nowe wyzwania, ponieważ niektóre przedmioty mogą być trudniejsze do znalezienia niż inne, nie wspominając o tym by gracz stale pilnował zawartości swojego tlenu. Gracz leczy także zwierzęta specjalnym urządzeniem, które jest w stanie zneutralizować szkodliwe substancje nie sprawiając istotom krzywdy. Ciepłe morza ze wspaniałymi i kolorowymi mieszkańcami rafy koralowej, podwodny i tajemniczy las, niezbadane jaskinie czy fascynuje głębiny ukryte pod grubą warstwą lodu - wszystko to czeka na gracza, który może odkryć tajemnice, które wolałyby pozostać zapomniane. Za muzykę odpowiedzialny jest Adam Skorupa, którego można kojarzyć z takich tytułów jak seria Wiedźmin, Ancestors: Legacy czy Bulletstorm.
Aby uzyskać najbardziej immersyjne wrażenia, Jujubee połączyło siły z Gralmarine i Międzynarodową Federacją Nurkowania, aby zapewnić jak najwiarygodniejsze podwodne wrażenia. Twórcy są również świadomi tego, że Deep Diving Simulator i jego przedstawione życie morskie mogą być niesamowitą przygodą w Wirtualnej Rzeczywistości, jednak ich obecna uwaga skupia się na wersji gry na PC.
Deep Diving Simulator jest już dostępny w serwisie Steam. Gra została również zlokalizowana w 12 językach: angielskim, polskim, rosyjskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, chińskim (uproszczony), koreańskim, japońskim, tureckim, oraz portugalskim (brazylijski).