Upiorna posiadłość MachiaVillain jest już otwarta dla zwiedzających

​Good Shepherd Entertainment oraz niezależne studio Wild Factor świętują dzisiaj premierę swojej gry MachiaVillain. Mroczna strategia o zarządzaniu upiorną posiadłością jest od dzisiaj dostępna na systemy Windows PC, Mac i Linux, a do 23 maja można ją zakupić z 20% zniżką od ceny podstawowej (71,99 zł).

Zainspirowany klasyką filmowego gatunku horroru oraz takimi tytułami jak Dungeon Keeper, MachiaVillain to gra, która pozwala na zbudowanie makabrycznej posiadłości rodem z koszmarów. Zadaniem gracza będzie zastawianie śmiertelnych pułapek na okolicznych mieszkańców, aby móc dokarmić swoich potwornych podopiecznych. Żeby zgarnąć miano najstraszniejszego sąsiada w okolicy trzeba będzie postępować zgodnie z najważniejszymi zasadami złoli - brać na celownik ofiary, które spacerują same, nie zabijać dziewic do samego końca i nigdy, przenigdy, nie krzywdzić piesków!

Reklama

MachiaVillain jest pełen zabawnych opcji, które pozwalają graczom uwolnić ich mroczne "ja". Najpierw trzeba zadbać o harmonię wśród potwornej menażerii, a potem zapewnić swoim straszliwym pupilom ciepły kąt, w mrocznej posiadłości, nad którą gracz sprawować będzie piecze. W ramach recycklingu wszystkie pozostawione przez wygłodniałe maszkary resztki ciał posłużą do tworzenia nowych przedmiotów, pozwalających chronić posiadłość przed nadnaturalnymi stworzeniami, łowcami potworów i innymi egzorcystami, którzy zwyczajnie nie wiedzą, co to znaczy strasznie dobrze się bawić.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy