Until Dawn: Horror na PlayStation 4 już dostępny

Jeżeli lubicie bać i klasyczne produkcje z gatunku tych mrożących krew w żyłach znacie na pamięć, to z pewnością zainteresuje was nowa gra na wyłączność Sony.

Tym bardziej, że w rolach głównych polskiej wersji językowej można usłyszeć znane aktorki młodego pokolenia: Aleksandrę Szwed, Maję Bohosiewicz oraz Martę Wierzbicką.

O czym jest Until Dawn? Cóż, to standardowa historia o tym, jak niewinny wypad ośmiorga przyjaciół na oddaloną od cywilizacji górę niespodziewanie zamienia się w piekło - zostają odcięci od świata i stają się świadkami lawiny mrożących krew w żyłach wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że nie są na szczycie sami...

Kiedy sytuacja z każdą minutą się pogarsza, przyjaciółmi wstrząsa paraliżujący strach, a ich wzajemne relacje stają się coraz bardziej napięte, gracz musi spróbować zachować zimną krew i nauczyć się w okamgnieniu podejmować decyzje, które pozwolą bohaterom przeżyć, lub doprowadzą ich do zguby.

Reklama

Wszystkie wybory, jakich dokona gracz, wcielając się w każdego z ośmiorga przyjaciół - nawet te z pozoru trywialne i nieistotne - wpłyną na ich losy i ukształtują unikalną opowieść. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy materiał, na którym aktorki opowiadają o swoich wrażeniach z gry:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Until Dawn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy