Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Unreal Tournament: Ujawniono fragmenty rozgrywki

W maju pojawiły się pierwsze informacje o nadchodzącym Unreal Tournament. Gra będzie całkowicie darmowa co oznacza, że nie znajdziemy w niej również systemu mikropłatności.

Teraz twórcy ujawnili najnowszy materiał wideo, prezentujący nowe fragmenty rozgrywki. Jest na co czekać! W najnowszym materiale twórcy omawiają postępy prac nad nowym Unreal Tournament.

Dużą uwagę poświęcono nowemu systemowi poruszania się postaci. Na dziś w grze znajdują się już podstawowe tekstury oraz efekty wizualne. Klip wideo nie przedstawia wprawdzie bezpośredniej rozgrywki, jednak na monitorach można zauważyć zabawę w trybie Team Deathmach.

Na uwagę zasługuje fakt, że wewnątrz studia regularnie przeprowadzane są testy mające wyeliminować wszelkie niedoskonałości przed premierą. Wiadomo również, że już wszystkie dostępne w pełnej wersji bronie zostały wprowadzone.

Duży nacisk na szczegóły wynika z faktu, że oprócz Epic Games, pieczę nad nową częścią sprawują aktywni gracze ze sceny UT, którzy odpowiedzialni są za mody do poprzednich części. Za kilka miesięcy powinniśmy otrzymać dostęp do pierwszej wersji testowej, natomiast data premiery - wyłącznie na PC - póki co nie została ujawniona.

Dowiedz się więcej na temat: Unreal Tournament

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje