Reklama

Uncharted: Sony zaprezentowało oficjalny zwiastun filmu

​Po trzynastu latach od pierwszych pogłosek o ekranizacji serii Uncharted możemy świętować. Sony opublikowało oficjalny zwiastun filmu.

Wygląda na to, że nic już nie zagrozi premierze filmowego "Uncharted", zapowiedzianej na 18 lutego przyszłego roku. Po wielu perturbacjach produkcja jest już na ukończeniu i trwają przygotowania do wypuszczenia ekranizacji do kin. Gdyby było inaczej, Sony nie prezentowałoby raczej pierwszego zwiastuna. Ten trafił do sieci i z całą pewnością potwierdza, że warto czekać na premierę.

W trwającym ponad dwie i pół minuty zwiastunie "Uncharted" oglądamy Nathana w wieku przeszło trzydziestu lat, ale widzimy też ujęcia ukazujące głównego bohatera jako dziecko. Nie zabrakło też scen z najlepszym przyjacielem Nate'a, czyli Victorem "Sully'm" Sullivanem.

Reklama

"Uncharted" opowie zupełnie nową historię, związaną z poszukiwaniami nie tylko ukrytych kosztowności (a konkretnie skarbu Magellana), ale także starszego brata Nathana. Do Nathana i Victora przyłączy się znana z serii gier Chloe, a kłody pod nogi całej trójce będzie rzucał nieprzedstawiony jeszcze z imienia ani pseudonimu szwarccharakter.

Choć film nie będzie bezpośrednią adaptacją żadnej z części serii gier, pokaże ujęcia złudzenia przypominające przygody Nathana na PlayStation. Oglądacie zwiastun? No to zwróćcie uwagę na scenę ze wspinaczką po walizkach do luku bagażowego (jak w Uncharted 3) czy na tę podczas imprezy w smokingach (czy nie przypomina wam to Uncharted 4?).

Przypomnijmy, że w filmowego Nathana Drake'a wcieli się Tom Holland, Victora Sullivana zagra Mark Wahlberg, a w roli głównego złego zobaczymy Antonio Banderasa. W filmie zagrały ponadto Tati Gabrielle, Sophia AliPatricia Meeden. Za kamerą stanął Ruben Fleischer.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje